Koertekeskuse ostutingimused


1.-4. Eurotek OÜ e-poe üld- ja tellimistingimused
 1. Käesolevad Eurotek OÜ (edaspidi Müüja) e-poe üld- ja tellimistingimused (edaspidi Tingimused) kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes kasutavad www.koertekeskus.ee e-poodi (edaspidi E-pood), tellivad e-poest kaupu ja teenuseid (edaspidi Kaup), sealhulgas sõlmides e-poest kauba ostmiseks ostu- müügilepingu (edaspidi Müügileping).
 2. Lisaks käesolevatele Tingimustele reguleerivad Koertekeskuse e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 3. Kõik E-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot vastavalt käesolevate Tingimuste punktile 13.
 4. Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab Ostja, et ta on Müügilepingu tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.
5. Tingimuste ulatus ja kehtivus

5.1. Müügiterritoorium

5.1.1. OÜ Eurotek Koertekeskuse e-pood pakub teenust Eesti Vabariigi territooriumil ja arveldusvaluuta on EUR (euro, €). Erikokkuleppel võib e-pood müüa kaupa ka väljapoole Eesti Vabariiki (sellisel juhul selgub kauba tarne maksumus pooltevaheliste läbirääkimiste käigus).

5.2. Tingimuste muudatused ja täiendused

5.2.1. Eurotek OÜ-l on õigus muuta ja täiendada käesolevaid tingimusi ning muuta toodete hinnakirja. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest ning täiendustest teatatakse Eurotek OÜ kodulehe www.koertekeskus.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused jõustuvad vastava muudatuse avaldamisest Eurotek OÜ kodulehel www.koertekeskus.ee.

6. Kaupade ostmine ja tellimuse vormistamine e-poes

6.1. E-poest on võimalik osta neid Kaupu, millel on link „Lisa korvi“. Kauba hind ja Kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.

6.2. Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud Müügilepingust taganeda ning jätta tellitud Kaup üle andmata või tarnimata järgnevatel juhtudel: a) Kaup on laost otsa saanud; b) Tegemist on e-poe Kaubaga, mis on laost otsa saanud; c) Kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti kodulehe koertekeskus.ee süsteemivea tõttu.

6.3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

6.3.1. Ostukorvi lisatud toodete kogumaksumust saad jälgida veebilehe paremas ülemises servas. Minnes ostukorvi saad kogu ostukorvi sisu üle vaadata ja vajadusel koguseid muuta või toote ostukorvist eemaldada või lisad jätkata ostmist ja uusi tooteid lisada.

6.3.2. Enne ostu sooritamist vali kauba tarneviis. Kauba hinnale lisandub tarnekulu vastavalt sinu tarneviisi valikule. Pakiautomaadi puhul vali rippmenüüst „Vali pakiautomaat“ ka soovitud pakiautomaadi asukoht.

6.3.3. Kui sul on sooduskood või allahindlust andev salasõna lisa see enne tellimuse esitamist lahtrisse “Kupong” ja klikka nuppu “Kasuta kupongi”. Soodustus lisatakse automaatselt sinu ostule.

6.3.4. Tellimuse kinnitamiseks kliki “Mine maksma” nupul ja täida vajalikud kontaktiväljad.

6.3.5. Enne ostu sooritamist tutvu Eurotek OÜ müügitingimustega ning kinnita oma nõusolekut lisades lahtri “Olen lugenud ja nõustunud Koertekeskuse müügitingimustega” ette märke („linnukese“).

6.3.6. Viimaseks vajuta “Esita tellimus” ja näed tellimuse kinnitust ekraanil, samasugune kinnitus tuleb ka sinu e-posti. Teavitus “Teie tellimus on täidetud” tuleb sinu e-postile siis, kui pakk on komplekteeritud ja alustab teekonda (pärast raha laekumist Eurotek OÜ arvele). Telefonile saad sõnumi pakiautomaadi koodiga juba postiasutuselt.

6.3.7. Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Eurotek OÜ arvelduskontole. Tasumata tellimust Eurotek OÜ ei täida.

Vaata ka meie makseinfo lehele.

7. Kaupade eest tasumine

7.1. Kaupade eest on võimalik tasuda:

7.1.1. internetipanga kaudu (Swedbank, SEB, Luminor,  LHV pangalinkide kaudu) või krediitkaardiga Paypali abil.

7.1.2. Pärast makse sooritamist saadab e-pood Ostjale Tellimusekinnituse ning arve.

7.2. Kinkekaardiga e-poes Kauba eest tasuda ei saa.

7.3. Kõiki Koertekeskuse e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Eurotek OÜ töötajatel puudub ligipääs vastavatele krüpteeritud andmetele.

Vaata ka meie makseinfo lehele. 

8. E-poest ostetud kauba tarnetingimused

8.1. Eurotek OÜ e-poest Kaupa ostes on sul võimalik valida erinevate tarneviiside vahel. Tarnetasu arvutatakse ostukorvipõhiselt, s.t ühekordne tasu ühele aadressile toimetatava kauba kohta.

8.2. Kaupade transpordi eest vastutab OÜ Eurotek või tarneteenuse osutaja. Kaupade tarne on võimalik Eesti piires kõikjale. Kaupade tarnes väljapoole Eestit tuleb meiega eraldi kokku leppida.

8.3. Alates 50-eurosest ostust on Kauba tarne tasuta, välja arvatud kulleriteenuse tellimisel.

8.4. Kauba transport teostatakse vastavalt tellimuse vormistamise hetkel kehtivatele transporditingimustele.

8.5. Tarneviisid:

8.5.1. Tulen ise järele (Koertekeskuse kauplus:  Keskväljak 10, Keila – TASUTA,

8.5.2. Itella SmartPOST pakiautomaat: 3.99 €,

8.5.3. Omniva pakiautomaat: 3.20 €,

8.5.4. DPD pakiautomaati: 3.99 €,

8.5.5. Kullerteenus: 9.90 €

8.6. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on Omnivas maksimaalselt 39 x 38 x 64 cm ja Itella SmartPOSTis 60 x 36 x 60 cm.

8.6.1. Kui pakk on automaati saabunud saad SMS-i teel teavituse ja isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi ekraanil ja seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saadki kauba kätte.

8.6.2. Pakiautomaatide asukohad leiad ostukorvi pakiautomaadi valiku juurest rippmenüüst „Vali pakiautomaat“.

8.7. Valides ostu vormistamisel Kauba tarneviisiks “Kuller”, tuuakse tellitud kaup sulle kohale märgitud aadressi välisukseni. Koertekeskuse kauba kulleriks on DPD. Pärast seda, kui sinu tellimusega seotud Kaubad on kõik kullerini jõudnud, võtab kuller sinuga ühendust (tavaliselt telefonitsi) ning lepib kokku täpse Kauba kohaletoimetamise aja.

8.7.1. Tellimuse vormistamisel tuleb Ostjal jälgida esitatavate kontaktandmete õigsust, et vältida võimalikke viivitusi ja arusaamatusi Kauba kohaletoimetamisel. Eurotek OÜ ja kullerfirma ei vastuta Kauba kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

8.7.2. Kaup antakse üle vaid Ostjale ning saatelehe alusel. Enne saatelehe allkirjastamist vaata Kauba pakend hoolikalt üle ning pakendi kahjustuste korral tee vastav märge saatelehele. Katkise pakendi korral on Ostjal võimalik keelduda saadetise vastuvõtmisest ja/või teavita sellest koheselt Eurotek OÜ-d e-postiaadressil info@koertekeskus.ee.

8.7.3. Kolmandale isikule antakse Kaup üle volituse olemasolul (sealhulgas juhul, kui Ostja on määranud tellimuses Kauba saajana kolmanda isiku). Müüja võib volitada Kauba kätte toimetamiseks kolmandaid isikuid (sealhulgas kasutada kullerteenust).

8.8. Tulen ise kaubale järele. Kui Ostja on valinud Kauba kättesaamiseks tarneviisi „Tulen ise järele“ saab kaubale järgi tulla Keskväljak 10, Keila, kaupluse lahtiolekuaegadel (E-R kl 10:00 – 19:00; L 11:00 – 16:00). Kaupluse lahtiolekuajad võivad muutuda.

8.8.1. Kui Ostja ei tule Kaubale järele hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul pärast kokkulepitud Kauba kättesaamise kuupäeva, loetakse, et Ostja on Müügilepingut rikkunud ning ta ei soovi Kaupa. Müüjal on õigus Müügilepingust ühepoolselt taganeda ning nõuda kahju hüvitamist (näiteks kauba hoiukulusid) ja tasaarveldada Müüja poolt kantud kahju Ostja poolt ette tasutud summadega.

9. Taganemisõigus

9.1 E-poest ostetud toodetele kehtib tagastusõigus 14 päeva. Ostjal on VÕS § 56 lg 1 alusel õigus tagastada või välja vahetada kaup muu samas hinnas toote vastu põhjust avaldamata 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab Ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida Ostja nimi, ostukuupäev, arvelduskonto nr ja tellimuse nr, allkiri) e-posti teel (e-pood@koertekeskus.ee) ning tagastama seejärel Koertekeskuse e-poele tellitud kauba hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest arvates. Lepingust taganemiseks kasutage taganemisavalduse tüüpvormi (taganemisavaldus).

9.2. Taganemistähtaeg lõpeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja on saanud Kauba füüsiliselt enda valdusesse.

9.3. Taganemisõiguse kasutamiseks tuleb teavitada Müüjat oma otsusest Müügiepingust taganeda kirjaliku avaldusega, mis tuleb esitada Müüja esinduses või saata e-postiga.

Kontaktandmed:

 • Eurotek OÜ
 • Registrikood: 10982748
 • Kaupluse asukoha aadress: Keskväljak 10, Keila, 76607
 • E-post.: info@koertekeskus.ee
 • Telefon: 53 07457
10. Taganemisõiguse puudumine

10.1. Ostjal puudub taganemisõigus juhul, kui:

10.10.1.14-päevane tagastamisõigus ei kehti:
– kauba puhul, mis on valmistatud, arvestades ostja isiklikke vajadusi või mis on valmistatud ostja esitatud tingimuste kohaselt.
– kauba puhul, mis on kiiresti riknev (sealhulgas kuivtoidud ja maiused lemmikloomadele, mis eeldavad kindlaid hoiutingimusi ja mille täitmises meil puudub võimalus veenduda vältimaks miitekvaliteetse toote sattumist ringlusse). Ostjale on tarnitud suletud pakendis Kaup, mis ei ole kõlbulik tagasisaatmiseks ning mis on pärast kohaletoimetamist avatud (näiteks lemmikloomade kuivtoit, konservid, maiused, toidulisandid, hooldus-, pesu- ja puhastusvahendid nagu šampoonid, kreemid, hügieenitarbed jms.).

10.10.2. Müügilepingu esemeks on kinkekaart ja selles toodud unikaalne kood on juba kasutatud.

11. Müügilepingust taganemine

11.1. Õigustatud raha tagastused tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul arvates tagastamis- või pretensiooni esitamise päevast, kui tellijaga ei lepita
kokku teisiti. Postikulu ei tagastata. Lepingust taganemisel tagastab Eurotek OÜ Ostjale viimaselt saadud Müügilepingu kohased maksed, viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Müüja saab teada Ostja otsusest Müügilepingust taganeda.

11.2. Eurotek OÜ teeb nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida Ostja kasutas makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui Ostja on avaldanud soovi teistsuguse makseviisi kasutamiseks. Ostjale ei kaasne selliste maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu.

11.3. Ostja peab Kauba Eurotek OÜ-le tagastama viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel päevast, mil ta teatas Eurotek OÜ-le Müügilepingust taganemisest. Kauba saab tagastada Eurotek OÜ kauplusesse Koertekeskus aadressil Keskväljak 10, Keila või kokkulepel kauplusega kas Omniva või Itella Smart Post pakiautomaati. Tähtajast on kinni peetud, kui Ostja tagastab Müügilepingu esemeks oleva Kauba enne 14-päevase tähtaja lõppu.

11.4. Müüjal on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Müüja on Müügilepingu esemeks oleva Kauba tagasi saanud või Ostja on esitanud Müüjale tõendid, et ta on Kauba tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

11.4. Kui Ostja soovib vältida Kauba väärtuse vähenemise hüvitamist, siis tuleb Kaupa kasutada ja proovida nii, nagu seda on võimalik teha tavakaupluses ning Kaup tuleb tagastada originaalpakendis ja esialgses komplektsuses (sisaldama kõiki tootepakendis olevaid esemeid, toote originaalsilte ning ka Müügilepinguga seotud kingitusi). Kui Ostja kasutab Kaupa rohkem, kui on vaja teha Kauba olemuses ja toimimises veendumiseks või ei tagasta Kaupa originaalpakendis ja esialgses komplektsuses, siis vastutab Ostja Kauba väärtuse vähenemise eest.

11.5. Kauba tagastamise otsesed kulud tuleb katta Ostjal.

11.6. Tagastamisele kuuluva Kauba halvenemise korra vastutab Ostja Kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on Kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda Kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib Ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha Koertekeskuse kaupluses.

11.7. Kauba väärtuse vähenemisest tingitud nõudeid on Eurotek OÜ-l õigus Ostjale esitada hiljemalt ühe kuu jooksul arvates Kauba tagastamisest.

11.8. Kui Ostja on tagastatavat Kaupa kasutanud või proovinud muul moel (näiteks avanud lemmiklooma toidupaki või on Kaup lemmikloomale mängimiseks antud või on kasutanud koerte treeningvahendit jms), kui seda oleks lubatud tavapäraselt teha poes või ta on kasutanud Kaupa rohkem, kui on vaja teha selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks, siis vastutab Ostja Kauba väärtuse vähenemise eest ning Müüjal on õigus see summa tagastamisele kuuluvast ostuhinnast maha arvata.

11.9. Juhul kui Ostja ei ole nõus Müüja poolt näidatud väärtuse vähenemisega, on tal õigus selle kindlaks tegemiseks pöörduda sõltumatu eksperdi poole. Sõltumatu eksperdi kulud tasub pool, kelle seisukoht ei osutunud põhjendatuks. Kui sellise poole välja selgitamine osutub võimatuks, siis jagatakse ekspertiisiga seotud kulud Ostja ja Müüja vahel pooleks.

12. Andmekaitse ja andmete töötlemine

12.1. Müüja tagab Ostja andmete s.h isikuandmete kaitse ja kasutamise privaatsuspoliitika tingimuste (punkt 13) kohaselt ette nähtud korras. Ostja kinnitab, et on tutvunud ja nõus privaatsuspoliitika tingimustega. Lähtudes kehtivatest õigusaktidest ja Eurotek OÜ privaatsuspoliitika tingimustes sätestatust, on Müüjal, Ostja nõusolekuta, õigus töödelda andmeid (sealhulgas isikuandmeid) ulatuses, mis on vajalik e-poes kasutamiseks, Müügilepingu täitmiseks või Müügilepingu täitmise tagamiseks. Muuhulgas on eeltoodust tulenevalt Müüjal eraldiseisva nõusolekuta õigus: saata Ostjale e-poe teenuste kasutamisega seonduvaid teateid, s.h teateid, mille saatmine on e-poe kasutajate turvalisuse huvides; säilitada Ostjate paremaks teenindamiseks ja tehingute tõendamiseks e-poodi sisse loginud Ostja tellimuste andmed, s.h mõistliku tähtaja jooksul ka nende tellimuste kohta, mida Ostja sessiooni käigus ei lõpetanud.

13. Privaatsuspoliitika, isikuandmete töötlemine ja küpsised

13.1. Eurotek OÜ kliendiandmete töötlemise põhimõtted juhinduvad isikuandmete kaitse seadusest ja sätestavad Eurotek OÜ lemmikloomakaupluse ja e-poe (www.koertekeskus.ee) külastajate (edaspidi Kliendid) andmete töötlemise tingimusi.

13.2. Eurotek OÜ töötleb Kliendi isikuandmeid, kui Klient on registreerunud e-poe kasutajaks, püsikliendiks või ostab Koertekeskuse kauplusest või e-poest kaupu või teenuseid.

13.3. Veebipoe KOERTEKESKUS isikuandmete vastutav töötleja on EUROTEK OÜ (registrikood 10982748), asukohaga Tõnise, Niitvälja, Lääne-Harju vald 76627, Harjumaa, telefon: 53 074 578, e-post: info@koertekeskus.ee

13.4. Mis on isikuandmed ja milleks Koertekeskus neid kogub

13.4.1. Isikuandmete all mõeldakse teavet, mida saab kasutada üksikisiku tuvastamiseks, temaga kontakti loomiseks või tema asukoha kindlaks määramiseks üksi või kombineerituna teiste hõlpsalt juurdepääsetavate allikatega.

13.4.2. Isikuandmete kogumise peamine eesmärk on Koertekeskuse teenuste pakkumine meie klientidele. Lisaks kogume isikuandmeid kliendisuhete haldamiseks, lepinguliste kohustuste täitmiseks klientide ees ja turundustegevuste läbiviimiseks.

13.4.3. Isikuandmed, mida Koertekeskus töötleb:

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

13.5. Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

13.5.1. Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

13.5.2. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks ning soodustuste kohaldamiseks.

13.5.3. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

13.5.4. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).

13.5.5. Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

13.6. Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

13.6.1. Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

13.6.2. Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohale toimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

13.6.3. Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

13.6.4. Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

13.6.5. Kliendiandmeid jagatakse andmete saamiseks õigustatud ametiasutustega, näiteks õiguskaitseorganid, järelevalveasutused, s.h Tarbijakaitseamet.

13.6.6. Eurotek OÜ võib avaldada Kliendi andmeid kolmandatele isikutele, kes osutavad Eurotek OÜ-le teenuseid ja kes täidavad Kliendiandmete kaitsele kehtestatud nõudeid. Kolmandateks osapoolteks võivad olla Eurotek OÜ partnerid, kelle ülesanneteks on kaupade tellimine, transport ning majandustarkvara teenust osutav partner ERPLY OÜ.

13.6.7. Sooritades ostu läbi pangalingi edastatakse teie andmed ka volitatud töötlejale Montonio Partner System.

13.7. Turvalisus ja andmetele ligipääs

13.7.1. Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust. Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

13.7.2. Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

13.8. Kliendi nõusolek ja õigused

13.8.1. Registreerudes Koertekeskuse veebilehe kasutajaks või kasutades muul viisil Eurotek OÜ teenuseid, s.h ostes kaupa, annad kinnituse, et oled tutvunud Eurotek OÜ Privaatsuspoliitikaga ja nõustud sellega. Sellega annad Eurotek OÜ-le õiguse koguda, talletada, süstematiseerida, kasutada ja töödelda antud Privaatsuspoliitikas ettenähtud eesmärkidel kõiki siin nimetatud ja sinu poolt selle veebilehe kasutamisel meile edastatavaid isikuandmeid.

13.8.2. Sul on õigus esitada kirjalik päring (e-posti teel), kui soovid teada millistest allikatest ja milliseid sinu isikuandmeid on Eurotek OÜ kogunud, millistel eesmärkidel neid töödeldakse ja millistele andmesaajatele edastatakse. Päringule vastame Eesti õigusaktides ettenähtud korras, üldjuhul 30-ne päeva jooksul pärast sinu päringu kättesaamist. Vastus sinu päringule saadetakse sinu märgitud e-posti aadressile. Vältimaks isikuandmete väärkasutamist palume allkirjastada oma taotlus digitaalselt. Allkirjastamata (tuvastamata) päringuid ei menetleta. Päring oma isikuandmete töötlemise kohta palume saata Eurotek OÜ e-posti aadressile: info@koertekeskus.ee.

13.9. Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

13.9.1. Sul on õigus nõuda ebaõigete isikuandmete parandamist, nõuda enda andmete töötlemistegevuste (välja arvatud säilitamine) peatamist, kui andmeid töödeldakse antud privaatsuspoliitika tingimustest kinni pidamata, esitades meile kirjaliku digitaalselt allkirjastatud taotluse e-posti teel, aadressil: info@koertekeskus.ee. Sinu kirjaliku taotluse alusel võidakse eemaldada kogu teie isiklik informatsioon, s.h ostuajalugu. Digitaalselt allkirjastamata taotlusi ei menetleta.

13.9.2. Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel, e-posti aadressil: info@koertekeskus.ee.

13.10. Kliendi vastutus

13.10.1. Liitudes meie veebilehega vastutab Klient enda salasõna ja kasutajaandmete konfidentsiaalsuse ja igasuguse tegevuse eest (andmete edastamine tellimuste esitamisel jms) meie veebilehel. Kui Eurotek OÜ veebilehel osutatavaid teenuseid kasutab kolmas isik Kliendi liitumisandmeid kasutades loeme, et andmeid edastab ja kasutab Klient. Kui Klient on kaotanud enda liitumisandmed, on Klient kohustatud viivitamatult Eurotek OÜ-d sellest informeerima telefoni või e-posti teel.

13.10.2. Klient vastutab selle eest, et Eurotek OÜ-le edastatud andmed oleksid täpsed, õiged ja põhjalikud. Kui Kliendi varem edastatud (kontakt)andmed muutuvad, palume sellest informeerida e-posti teel Eurotek OÜ klienditeenindust. Eurotek OÜ ei vastuta kahjude eest, mis on tekkinud seoses sellega, et Klient on esitanud ebaõiged või ebapiisavad andmed või kui Klient  ei ole Eurotek OÜ-d informeerinud andmete muutumisest.

13.10.3. Eurotek OÜ ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja je edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed ainult volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

13.11. Säilitamine

13.11.1. Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, v.a juhul, kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

13.11.2. Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

13.11.3. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

13.11.4. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

13.12. Kustutamine

13.12.1. Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui 30-päeva jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

13.13. Ülekandmine

13.13.1. E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt 30-päeva jooksul jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

13.14. Otseturundus

13.14.1. Sinu e-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturunduse teadete (uudiskiri, personaalsed pakkumised) saatmiseks, kui sa oled andnud vastava nõusoleku. Nõusolekuks on Eurotek OÜ kodulehe www.koertekeskus.ee uudiskirjaga liitumise taotlus. Kui sa ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega e-posti vahendusel: info@koertekeskus.ee.

13.15.  Mis on küpsised ja milleks me neid kasutame

13.15.1. Küpsised sisaldavad infot, mille veebiserver saadab veebilehitsejale ning mille veebilehitseja salvestab.

13.15.2. Koertekeskuse veebilehe kasutuse analüüsiks kasutame Google Analytics’t ja teisi samalaadseid vahendeid. Need vahendid genereerivad statistilist ja muud informatsiooni veebilehe kasutamise kohta küpsiste abil, mis on salvestatavad külastajate arvutitesse. Veebilehe külastuste kohta kogutud informatsioon on kasutatav aruannete loomiseks veebikasutuse kohta. Seda informatsiooni säilitab Google või muu vastav teenuseosutaja. Küpsiseid kasutame ka sinu kui varasema veebilehe külastaja äratundmiseks.

13.15.3. Hädavajalikud/kohustuslikud küpsised– need küpsised on hädavajalikud veebilehel ringi liikumise ja selle elementide kasutamise võimaldamiseks, näiteks veebilehe turvalistele aladele juurde pääsemiseks. Ilma nende küpsisteta ei ole teie nõutud teenuseid võimalik pakkuda. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet;

13.15.4. Toimivusküpsised– need küpsised koguvad teavet külastajate veebilehe kasutamise viiside kohta, näiteks milliseid lehti külastajad kõige sagedamini külastavad ning kas veebilehed annavad neile veateateid. Need ei kogu külastaja isikut tuvastada võimaldavat teavet. Kogu nende kogutav teave on agregaatteave ning sellisena anonüümne. Seda kasutatakse ainult veebilehe töö parandamiseks;

13.15.5. Funktsionaalsusküpsised– need küpsised võimaldavad veebilehel meelde jätta teie tehtud valikuid (nagu kasutajanimi, keel või piirkond, kus asute) ning pakkuda selle toel parandatud ja isikupärastatud funktsioone. Näiteks võib veebileht teile näidata kohalikku ilmateadet või liiklusuudiseid, salvestades selleks küpsises andmed piirkonna kohta, kus parasjagu asute.

13.15.6. Funktsionaalsusküpsiseid võib kasutada ka selleks, et meelde jätta teksti suuruse, kirjatüübi ja veebilehtede muude kohandatavate elementide muudatusi. Neid võidakse kasutada ka teie palutud teenuste pakkumiseks, nagu video vaatamine või blogipostituse kommenteerimine. Küpsiste kogutav informatsioon võib olla anonüümne ning küpsised ei ole võimelised jälgima teiste veebilehtede lehitsemist;

13.15.7. Rohkem informatsiooni veebilehel kasutatavate küpsiste kohta leiab Andmekaitse inspektsiooni veebilehel: aki.ee/et/kupsised.

13.15.8. Enamik veebilehitsejatest võimaldavad tagasi lükata kõiki küpsiseid, mõned veebilehitsejad võimaldavad tagasi lükata vaid kolmandate isikute küpsiseid. Sõltuvalt teie veebilehitsejast saate seega lükata tagasi osa või kõik küpsised.

13.15.9. Kui te ei nõustu küpsiste kasutamisega ja/või soovite juba antud nõusolekut tühistada teavitage meid sellest e-posti teel: info@koertekeskus.ee.

13.15.10. Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on Kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest kliendituge e-posti teel: info@koertekeskus.ee.

13.16. Vaidluste lahendamine

13.16.1. Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel: kontaktisik Agle Oissar, telefon 53 074578, e-post: info@koertekeskus.ee.

13.16.2. Järelevalveasutus on Andmekaitse Inspektsioon (e-post: info@aki.ee).

13.17. Privaatsuspoliitika muudatused

13.17.1. Eurotek OÜ-l on õigus igal ajal uuendada või muuta privaatsuspoliitikat. Uuendatud privaatsuspoliitika jõustub alates selle avaldamisest veebilehel koertekeskus.ee. Palume Klientidel aegajalt külastada seda lehekülge ja kontrollida, kas Eurotek OÜ privaatsuspoliitika on muutunud.

13.18. Kontaktandmed

13.18.1. Kui Kliendil tekib küsimusi, mis on seotud Eurotek OÜ e-poe privaatsuspoliitika tingimustega, palume võtta ühendust:

 • Eurotek OÜ, registrikood: 10982748
 • Asukoha aadress: Harjumaa, Keskväljak 10, Keila, 76607
 • E-post.: info@koertekeskus.ee
 • Telefon: 53 074 578
14. Vastutus ja vaidluste lahendamine

14.1. Ostjal on õigus lepingutingimustele mittevastava Kauba puhul (puudustega Kaup), esitada Müüjale pretensioone 2 (kahe) aasta jooksul alates Kauba üleandmise päevast. Pretensioon tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 2 (kahe) kuu jooksul alates Kauba puuduse avastamisest. Puuduse avastamisel peab Ostja kasutusele võtma mõistlikud abinõud Kauba säilitamiseks ja kaitsmiseks, sh mitte kasutama puudusega Kaupa, kui Kauba kasutamine halvendab veelgi Kauba seisukorda.

14.2. Ostjal on võimalik Kauba lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele, s.h nõuda Kauba parandamist, asendamist või taganeda Müügilepingust ja tagastada nõuetele mittevastav Kaup.

14.3. Eurotek OÜ ei vastuta: Ostja süül Kauba halvenemise/kahjustumise eest, puuduste eest, mis on tekkinud Kauba mittekorrapärase kasutamise tagajärjel, kauba normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

14.4. Kui Kaubale on Müüja või tootja poolt antud müügigarantii, antakse Ostjale garantiitingimused kirjalikult koos Kaubaga ja/või tehakse need kättesaadavaks elektrooniliselt e-poes.

14.5. Hilisemate probleemide lahendamiseks peab Ostja säilitama ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad, et Kaup on ostetud Müüja e-poest. Ilma müüki tõendava dokumendita võib Müüja/teenindaja probleemi lahendamata jätta.

14.6. Avalduses peab olema märgitud: a) Ostja nimi ja kontaktandmed, b) kauba defekti ja/või puuduse kirjeldus, c) võimalusel foto.

14.6.1. E-poest ostetud Kaupadega seotud pretensioonid saab esitada Eurotek OÜ-le kirjalikult järgmiselt:

14.6.2. Avaldusi võetakse vastu ka Eurotek OÜ kaupluses Koertekeskus, aadressil Keskväljak 10, Keila

14.6.3. Pretensiooni esitamisel tuleb esitada ka puudusega Kaup.

14.7. Kauba puuduste lahendamisel lähtutakse Eurotek OÜ pretensioonide esitamise tingimustest, mis on Müügilepingu ning käesolevate ostutingimuste lahutamatuks osaks ning on kinnitatud Ostja poolt enne Müügilepingu sõlmimist.

14.8. Müüja tagab, et e-poes müüdavad Kaubad vastavad Euroopa Liidus kehtivatele standarditele. Nimetatud standardites väljatoodud asjaolusid ei loeta Kauba puuduseks.

14.9. Teavet tellimuse kohta saab küsida Eurotek OÜ kaupluse lahtiolekuaegadel telefonil: 53 074578 või e-posti aadressil: info@koertekeskus.ee.

15. Erimeelsuste lahendamine

15.1. Kõik poolte vahel tekkivad erimeelsused lahendatakse vastavalt kirjalikult esitatud kaebustele. Juhul, kui mõlemaid pooli rahuldatavat kokkulepet ei saavutata ja Ostja leiab, et tema õigusi on rikutud, on Ostjal õigus esitada kaebus tarbijavaidluste komisjonile või otse elukohajärgsele kohtule. Tarbijavaidluste komisjon on Tarbijakaitseameti juures asuv kohtuväline tarbija ja kaupleja vahelisi vaidlusi lahendav organ (Telefon 620 1920, E-R 13.00-16.00). Tarbijavaidluste komisjoni pöördumine on tarbijale tasuta. Tarbijavaidluste komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel https://komisjon.ee/et.

16. Vastutus

16.1. Eurotek OÜ ei vastuta lepingu osalise või täieliku mittetäitmise eest, kui selle on põhjustanud vääramatu jõud.

16.2. Eurotek OÜ ei vastuta tellija põhjustatud otseste või kaudsete kahjude eest.

16.3. Tellijale Eurotek OÜ poolt makstava kompensatsiooni suurus ei saa mingil juhul ületada kauba eest makstud summat

17. Muud tingimused

17.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega ning toote tegelik värvitoon võib e-poe pildi toonist erineda.

17.2. Kaupade hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata ning Eurotek OÜ-l on sellisel juhul õiguse loobuda müügist ning tagastada Ostjale raha tema arvelduskontole mõistlikult vajaliku aja jooksul.

17.3. Eurotek OÜ e-pood jätab endale õiguse loobuda müügist, kui a) on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel, b) on tekkinud tehniline viga süsteemis. Näiteks kui 50 eurot maksev koeratoit on müügis 5 euroga, on tegemist ilmselge veaga. Eelnevast lähtudes eeldame, et Ostja saab aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele.

17.4. Toodete infot ja kirjeldusi kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Toote andmed võivad olla peale Ostja viimast külastust uuenenud. Seoses Kauba tootjate informatsiooni puudulikkusega, võib Eurotek OÜ e-poe toote infos esineda ebatäpsusi, mistõttu ei võta Eurotek OÜ vastutust toote andmete õigsuse osas. Soovitame Ostjal enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust Eurotek OÜ klienditeeninduse telefonil 53 074578.

17.5. Kõik Eurotek OÜ e-poes Koertekeskus esitatud toodete kirjeldused, fotod, blogitekstid ja muud andmed on autoriõigusega kaitstud ning nende kopeerimine või muul moel kasutamine ilma Eurotek OÜ nõusolekuta on keelatud.