Kes ja mis on Koertekeskus?

Koerekeskus on koerakaupade pood, kus leiab pea kõike, mida su koer heaks eluks vajab. Pakume nii kvaliteetset koeratoitu kui ka mänguasju, hooldusvahendeid ja professionaalseid koolitustarbeid nii kodukoera kui ka töö-, sport- ja teenistuskoerte koolituseks. Meilt leiad veel kõik vajaliku oma kassile, papagoile ja pisinärilistele.

Oleme Dr.Clauder’s koeratoidu,  Nutrolini toidulisandite (oomega-õlid)  ja Gappay professionaalsete koerakoolitusvahendite maaletoojad. Lisaks on meil suur valik teisi tuntud koeratoidu ja koeratarvete brändide tooteid.

 


Hea Koertekeskuse sõber

Mina olen OÜ Euroteki ehk Koertekeskuse omanik. Ma armastan koeri ja mu perel on kokku 4 koera ja 2 papagoid (Aafrika hallpapagoi ja Senegal). Olen ka Eesti Kennelliidu koerakasvataja ja atesteeritud koerakoolitaja. Kogu mu pere on tihedalt seotud nii koera- kui ka ratsaspordiga.

Ma loodan, et minu kogemus koertega võimaldab mul pakkuda selliseid koeratarbeid, mida just sinu koer vajab. Ma annan endast parima, et sa saaksid meie juurest kõik, mida sina ja su lemmik või lemmikud heaks ühiseks eluks vajate.

Mulle võib kirjutada, ma hoolin sinu arvamusest: kirjuta, kui sul on mure või rõõm – nii saan sinu toetusel Koertekeskuse veel paremaks muuta.

Parimate soovidega

Agle Oissar

E-post: agleoissar@gmail.com