fbpx

Puhastusvahendid koertele

Paljud inimesed, kes on äsja koeraomanikuks saanud, hoolitsevad kõigepealt tema toidu ja mänguasjade eest. Siiski ei tasu unustada ka muid vajalikke asju, nagu koerahügieen ja puhastusvahendid.Nende abiga suudate tagada kvaliteetse lemmikloomahoolduse ja vähendada erinevate haiguste riski. Me kõik teame, kuidas hoolitseda oma puhtuse ja hügieeni eest, seega pole vähem oluline õppida seda tegema ka oma neljajalgsete sõpradega. Lisaks on tänapäevased koerahügieeni- ja puhastusvahendid suhteliselt ohutud ja sobivad igat tõugu lemmikloomadele. Nende abiga saate hoolitseda looma tervete hammaste, läikiva karva ja puhaste käppade eest.

See on ka suurepärane parasiitide ja paljude haiguste ennetamine.

Puhastusvahendid koertele

Koertele mõeldud puhastusvahendid jagunevad selle järgi, millistele kehaosadele need on mõeldud ja millist mõju need lemmikloomale avaldavad. Kõige populaarsemate ja sagedamini kasutatavate hulgas võib eristada järgmist:

  • Niisked salvrätikud on suurepärane viis koera karva ja käppade puhastamiseks jalutuskäikude ajal ja pärast seda.

Derbe koera/kassi puhastuskinnas kloorheksidiin 1 tk

  • Hamba- ja suuhooldustooted – võimaldavad tagada puhtuse ja ennetada ohtlike haiguste teket. Selleks, et koera hambad ja igemed oleksid terved, soovitavad loomaarstid lemmiklooma hambaid regulaarselt puhastada. Kahjuks ei sobi inimesele mõeldud pastad ja hambaharjad neljajalgsetele lemmikloomadele, seega tuleb kasutada spetsiaalseid tööriistu. Kaasaegsed tootjad loovad tooteid, mis pakuksid koertele maksimaalset naudingut ka hambapesu ajal. Näiteks on olemas kanamaitselised pastad, puhastusharjad on tehtud nii, et omanikel oleks võimalikult lihtne hügieeniprotseduure teha.

Vaata hooldustooteid SIIT

  • Karvahooldustooted – šampoonid, mille abil koer mitte ainult ei lõhna mõnusalt, vaid saab kiidelda ka terve ja läikiva karvkattega. Pikakarvaliste tõugude omanikud peavad kasutama ka harja, ilma milleta on lemmiklooma karva puhastamine keeruline, eriti pärast metsaskäigult naasmist.

Vaata karvahooldustooteid SIIT 

SOODUSKOODIGA soodne20

20% ALLA

Soodustus kehtib kuni 15.07.2024