Kuidas osta

Kaupade ostmine ja tellimuse vormistamine e-poes

 • E-poest on võimalik osta neid Kaupu, millel on link „Lisa korvi“. Kauba hind ja Kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda. Kui Ostja on esitanud tellimuse enne Kauba hinna muutumist, rakendub tellimuse hetkel kehtinud hind.
 • Müüjal on õigus e-poe vahendusel sõlmitud Müügilepingust taganeda ning jätta tellitud Kaup üle andmata või tarnimata järgnevatel juhtudel: a) Kaup on laost otsa saanud, b) Tegemist on e-poe Kaubaga, mis on laost otsa saanud, c) Kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti kodulehe koertekeskus.ee süsteemivea tõttu.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

 • Ostukorvi lisatud toodete kogumaksumust saad jälgida veebilehe paremas ülemises servas. Minnes ostukorvi saad kogu ostukorvi sisu üle vaadata ja vajadusel koguseid muuta või toote ostukorvist eemaldada või lisad jätkata ostmist ja uusi tooteid lisada.
 • Enne ostu sooritamist vali kauba tarneviis. Kauba hinnale lisandub tarnekulu vastavalt sinu tarneviisi valikule. Pakiautomaadi puhul vali rippmenüüst „Vali pakiautomaat“ ka soovitud pakiautomaadi asukoht.
 • Kui sul on sooduskood või allahindlust andev salasõna lisa see enne tellimuse esitamist lahtrisse “Kupong” ja klikka nuppu “Kasuta kupongi”. Soodustus lisatakse automaatselt sinu ostule.
 • Püsikliendina võidad alati! Registreeru meie kodulehel www.koertekesksu.ee kasutajaks ja saad igalt ostult 5% soodustust (v.a. soodushinnaga tooted, teenused ja kinkekaardid). E-poest tellides tuleb püsikliendi soodustus automaatselt teie arvele. Selleks tuleb internetipoodi siseneda oma kasutajanime ja parooliga. Kliendihinnad kuvatakse kohe täishinnaga toodetele.
 • Sooduskampaaniad ja soodushinnaga tooted e-poes:
  Sooduskampaania ajal kehtib soodushind vaid kampaania käigus väljakuulutatud ajal ning tellimuste eest tuleb tasuda hiljemalt üks päev peale kampaania lõppu. Selleks ajaks tasumata tellimused tühistatakse. Kehtib ka juhul, kui kaubale tullakse ise kauplusesse järgi. Sooduskampaania ajal ostetud tooteid me tagasi ei osta.
 • Tellimuse kinnitamiseks kliki “Mine maksma” nupul ja täida vajalikud kontaktiväljad.
 • Enne ostu sooritamist tutvu Eurotek OÜ müügitingimustega ning kinnita oma nõusolekut lisades lahtri “Olen lugenud ja nõustunud Koertekeskuse müügitingimustega” ette märke („linnukese“).
 • Viimaseks vajuta “Esita tellimus” ja näed tellimuse kinnitust ekraanil, samasugune kinnitus tuleb ka sinu e-posti. Teavitus “Teie tellimus on täidetud” tuleb sinu e-postile siis, kui pakk on komplekteeritud ja alustab teekonda (pärast raha laekumist Eurotek OÜ arvele). Telefonile saad sõnumi pakiautomaadi koodiga juba postiasutuselt.
 • Müügileping loetakse sõlmituks arvates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Eurotek OÜ arvelduskontole. Tasumata tellimust Eurotek OÜ ei täida.