Dr Clauder'si tooted

Dr Clauder´s pakub kõike, mida kassid ja koerad vajavad, et olla terved, elujõulised ja ilusad – et meiega koos elada ja vananeda.

Dr Clauder’s pakub super preemium kuivtoite, maitsvaid Selected Meat ja Sensible konserve ning kasulikke Function & Care toidulisandeid. Lisaks siis ülimaitsvaid ja sealhulgas madala rasvasisaldusega maiuseid, treeningsnäkke ja suupisteid koertele. Samuti leiab Dr Clauder’si brändi alt loomade ilu- ja hooldus- ning hügieenitarbeid.

Koera dieedi eest vastutab omanik

Inimene muudab oma dieeti pidevalt – vastavalt isiklikule maitsele või vajadustele. Me kohandame oma dieeti automaatselt oma vanuse, stressi või haiguse järgi. Lemmikloom seda ise teha ei saa – tema dieet sõltub omaniku valikutest. Ja omaniku kohustus on kohandada oma lemmiku toitumist vastavalt oma armastatud looma muutuvatele vajadustele.

Miks tasub valida Dr Clauder’s?

Sest nende tooted on kvaliteetsed. Ja tänu kõrgele kvaliteedile sai Dr Clauder’s 2010. aastal tootearenduse ja logistika sertifikaadi ning neil on ka rahvusvahelise toidustandardi IFS sertifikaat.  

Dr Clauder'si tootesarjad

Dr Clauder’si koerte kuivtoit Best Choice

Best Choice on iga looma individuaalsetele vajadustele kohandatud täissööt, mis on pika ja vitaalse koeraelu alustala. Dr Clauder’s Best Choice sari on Super Premium kuivsööt, mis vastab kvalitatiivselt kõrgeimatele standarditele.

Koerte puhul muutub nende toitumisvajadus nii erinevas vanuses kui ka erinevate elustiilide puhul. Seetõttu pakubki Best Choice erinevate elutsüklite tooteid, mille retseptid on koostatud vastavalt koera vanusele. Nii leiad sa Best Choice tootevalikust kuivtoite kutsikatele, juuniorkoertele ja veteranidele. Dr Clauder’s pakub lisaks eritooteid aktiivse eluviisiga ning ka tundlikele, allergilistele ja ülekaalulistele koertele.

ERI- JA DIEETTOIDUD

Nende seast leiad kuivtoite isututele ja alakaalulistele ning neeru- maksa- ja nahaprobleemidega koertele. Neid dieettoite võib anda vaheldumisi Dr Clauder’si dieetkonservidega.

KUIVTOIDUD

KONSERVID

LIHAVALIK

Dr Clauder’si koertekonservide Selected Meat seeria pakub sinu koerale täisväärtuslikku märgtoitu. Konserve leiad igale maitsele ning ka koertele, kel on kalduvus rasvumisele või kellel on seedimisprobleemid.

DIEETKONSERVID
Dr Clauder’si dieetkonservide sari on mõeldud teatud haigusseisundiga koerte toitmiseks. Dieettoidu sarjas on konserve, mida antakse kroonilise maksa- või neerupuudulikkuse, dermatiidi ja liigse karvakaotuse või tundliku soolestikuga koertele.
Lisaks pakub Dr Clauder’s ka dieetkonserve, mille energia-, valgu- või soolasisaldus on vähendatud. Neist esimene sobib ülekaalulistele koertele, teine neeruprobleemidega koertele. Vähendatud soolasisaldusega dieetkonserv on kasulik südame- ja maksahaigustega koertele.
SENSIBLE
Iga Sensible sarja konserv on valmistatud ühest proteiiniallikast, kas puhtalt sea-, hobuse- jms lihast. Tänu ühele valguallikale on see sari sobilik just neile koertele, kel on teatud valgu suhtes allergia.
Dr Clauder’si maiustused ja snäkid on nii maitsvad kui ka tervislikud. Kuna nende rasvasisaldus on madal, siis sobivad nad eriti hästi igapäevaseks kasutamiseks, nt koolituspreemiana.
Dr Clauder’si koeramaiuseid näed brändide Meat’n’Fruit, Dental ja  Country Dental, Filet Strips, Trainee Snack ja Work Out nimetuste all.
Dr Clauder’si sortimendist leiad  ka funktsionaalseid suupisteid, mis on  prebiootilise toimega ja mille rasvasisaldus on ainult 3%. Näiteks Dr Clauder’si Dental maiused aitavad hoida ka koera hambad puhtana ja igemed tervena.
Treeningsäkke on kahte sorti, ühed on tehtud ilusateks väikesteks tükkideks, mida on mugav kasutada.  Work Out sari on aga pastana tuubides. Work Out võimaldab koera kiiresti premeerida (vaata videot!) ja see maius on väga populaarne  agility koolitajate seas.

KOERAMAIUSED JA SNÄKID

Iga looma elus on olukordi, kus isegi kõige kvaliteetsem põhitoit ei kata või on ebapiisav looma toitainevajuduste rahuldamisel.

Koerte ja kasside täissöödad on mõeldud tervetele ja tavapärase eluviisiga loomadele. Mõnikord vajab loom aga toidulisandeid, näiteks kasvueas, kõrges eas, haiguse ajal või suures stressis olles.

Dr Clauder’si Function & Care sarja toidulisandid pakuvadki suurt valikut erinevateks olukordadeks.

Toidulisandid

  • Pro Hair & Skin – toidulisand karvade ja kasuka tervise toetuseks.
  • Pro Joint & Active – toidulisand, mis toetab liigeste ja luustiku tervist.
  • Energy Plus – toidulisand, mis annab lisaenergiat.
  • Pro Life – toidulisand aktiivsetele koertele.
  • Immune Plus – toidulisand, mis toetab immuunsüsteemi.
  • Pre Biotics – toidulisand seedekulgla tervise toetuseks.
  • Pro Life – emapiima asendaja kutsikabeebidele.
Tervena ja õnnelikuna püsimiseks ei piisa siiski ainult heast toidust. Koer ja kass vajavad ka hooldust ning kaitset puukide ja kirpude eest. Ja muidugi on vaja nende järelt ka koristada.
Just sellepärast pakub Dr Clauder’s ka lemmikloomade hooldusvahendeid. Nii šampoone ja balsameid kui ka silmade-kõrvade puhastusvahendeid, käpavahasid ning puugitõrjevahendeid. Lisaks siis ka erinevaid kennelite, kuutide ja asemete hooldusvahendeid.
NB! Dr Clauder’si ilu- ja hooldusvahendite toodete valik on Koertekeskuses suurenemas!

HOOLDUS JA HÜGIEEN

valik Dr Clauder'si toodetest

Dr Clauder'si ajalugu

Range kvaliteedikontroll

Kvaliteetse lemmikloomatoidu, toidulisandite ja nahahooldustoodete tootmiseks kasutab Dr Clauder tänapäevaseid tootmistehnikaid. St tehnikat, mis aitab säilitada tooraine kvaliteeti ja selles olevaid toitaineid. Dr Clauder’si toorained on pärit ainult Saksamaal kasvanud farmitoodetest. Dr Clauder kasutab range kvaliteedikontrolli süsteemi.

Sinu lemmikloom on Dr Clauder’si meeskonnale väga oluline, kuna enamikul nende tiimi liikmetest on kodus koer või kass.

“Seetõttu pole loomaarmastus meie jaoks ainult sõna. Me teame täpselt, mis tunne on muretseda oma lemmiku heaolu pärast,”  kinnitab Dr Clauder’si tiim.

Loomkatseid ei tehta!

Dr. Clauder solutions for pets GmbH kinnitab, et nad ei vii läbi meditsiinilisi loomkatseid! Kõikidele nende uute retseptide maitset kontrollitakse koostöös loomaomanikega, kes annavad retseptidele ka heakskiidu. “Sest parimast tootest pole kasu, kui loomadele see ei meeldi,” deklareerib Dr Clauder.

Rohkem kui sajandi jagu kogemust

Dr Clauder’si loojad on loomatoidu valmistamisele pühendunud enam kui sajandi. 1902. a rajasid nad Põhja-Reini äärde suure loomatoidu kasvatuse. 90-ndatel asutas Alwin Hübers lemmikloomade toitmisele spetsialiseerunud ettevõtte IPH Group. 1993. a lasti kaubamärgi Best Choice all välja esimesed Euroopas toodetud esmaklassilised koeratoidud. Best Choice kuivtoite müüakse 65-s riigis üle maailma.

Teerajaja lemmikute toidulisandite valdkonnas

Ettevõtte nimi Dr Clauder tuleneb toitumisspetsialistilt dr Heinz Clauder’silt, kes oli oma 1957. aastal asutatud firmaga Dr Clauder Pet Specialties teerajaja teaduslikult välja töötatud loomade toidulisandite valdkonnas.

Kaubamärgi Dr Clauder Solutions sünd

Aastal 1998 liideti Dr Clauder Pet Specialties IPH gruppi. Lemmikloomade toitumise eri valdkonnad koondati ühe katuse alla ja ettevõte on sellest ajast alates pidevalt laienenud. 2006. aastal andis Alwin Hübers ettevõtte üle oma pojale Malte Hübersile ja aktsionärile Alexander Gerardsile ning 2010. aastal ühendati need ettevõtted ühise kaubamärgi Dr Clauder Solutions alla.