Edasimüüjale

Kui soovid oma lemmikloomapoodi  Koertekeskuse tooteid müüki saada, siis võta meiega ühendust!

 

Edasimüüjatele pakume Arden Grange lemmikloomatoite, Nutrolini oomegaõlisid, Dr. Clauder’si toidulisandeid ja Gappay treeningvahendeid. Hulgihinnad on soodsad, võta meiega ühendust ja küsi hulgimüügi hinnakirja!

 

Lisaks on ka kasvatajatel ja koertehotellidel võimalik saada Arden Grange toitudelt soodustust, kui iga kuu ostetakse korraga suurem kogus koeratoitu. Soodustuse suurus sõltub korraga ostetavast toidukogusest. Rohkem on soodsam! Võta meiega ühendust ja uuri lähemalt.

Mida me hulgimüügiks pakume?

Arden Grange koera- ja kassitoit

Arden Grange – kõrge kvaliteediga koeratoit igas eas ja erinevate vajadustega koertele ja kassidele. Kõik Arden Grange toidud on tehtud kvaliteetsest toorainest ja ei sisalda tehnilisi säilitus- ja värvaineid. Meie valikus on nii kuivtoidud, konservid kui ka maiustused. Lisaks on Arden Grange valikus eriretseptid tundlikele koertele. ARDEN GRANGE toitude kohta saad põhjalikuma ülevaate siin.

Nutrolini oomegaõlid koertele ja kassidele

Nutrolini oomegaõlid – toidulisandid koertele ja kassidele. Nutrolini toodete sarjas on 5 erinevat oomegaõlide segu koertele ja 2 kassidele. Valikus on õlid nii kutsikate ja ema jaoks, liigeste ning naha ja kasuka kaitseks ning eriretseptid nii vananeva koera kui ka töö- ja sportkoerte jaoks. Kasside sarjas on kaks erinevat toodet: kassipoegadele ja täiskasvanud kassi jaoks ning vananevale kassile. Nutrolini oomegaõlide kohta saad põhjalikumat infot SIIN.

Dr Clauder’si lemmikutooted

Dr. Clauder’si toodetest pakume hulgimüügiks erinevaid lemmikute hooldusvahendeid ning ka toidulisandeid ja maiustusi, mis sobivad hästi koolituspreemiaks. Uuri lähemalt SIIN!

Gappay treeningvahendid

Oleme ka professionaalsete koerte treeningvahendite Gappay toodete maaletoojad ning ka nende tooteid saab osta meie käest hulgi. Gappay ei vaja koerasportlastele ja töökoerte koolitajatele tutvustamist. Gappay tooteid saab ka tellida kataloogi järgi. Tellimisel tuleb arvestada, et paljusid Gappay tooteid tehakse käsistsi ja tellimuse kätte saamiseks võib kuluda  kuu-poolteist. Hinnakirja ja täpsema info saamiseks võta meiega ühendust.

Gappay kataloog 2019-2020