Miks Arden Grange toidud on su koerale head?

Auhinnatud koera- ja kassitoit

Arden Grange Ltd asutajad on  Ardenburgi kenneli saksa lambakoerte kasvatajad Graham ja Wendy Stephens Sussexist. Nende eesmärk oli ja on siiani pühendumine kõikide kasside ja koerte tervisele ning heaolule. Seejuures järgib Arden Grange loomatoidu tootmise juures põhimõtet: “Ei ole testitud loomade peal“ (”Not Tested On Animals”).  Vastav logo on iga nende toote paki peal ka näha.

Arden Grange koeratoit (s.h Sensitive Adult) ning kassitoit on saanud korduvalt Briti tuntud ajakirjade „Your Dog Magazine“ ja Your Cat   Magazine aasta parimate lemmikloomatoitude auhindu. 2013. aastal said Arden Grange kassitoit ka Briti lemmikloomatööstuse Aasta Toote auhinna.

.

Arden Grange toidud on ka maitsvad!

2013. aastal tunnustas Lemmiklooma Tööstuse Föderatsioon (Pet Industry Federation) Arden Grange asutajat Wendy Stephensit elutööpreemiaga tema väsimatu töö eest kvaliteetse ja tervisliku lemmikute toidu vajalikkuse tutvustamise eest. 

Arden Grange toidud on tehtud nii, et lisaks tervislikkusele oleksid nad ka maitsvad. Kvaliteedist üksi ei piisa, kui koer või kass seda toitu süüa ei taha. Just sellepärast testitakse Ardeni krõbinaid enne suurtootmist Arden Grange tiimiliikmete enda koerte ja kasside peal. Tootmisesse lähevad ainult need retseptid, mille kodukoerad ja –kassid on enne heaks kiitnud.

Miks Arden Grangen krõbinad on head?

 • STRUKTUUR Krõbina suurus on oluline nii koertele kui ka kassidele. Kutsikad ja väikesed koerad eelistavad väiksemaid krõbuskeid. Kassidele meeldib jällegi robustsem struktuur.
 • TIHEDUS Krõbina õige tihedus tagab, et see on piisavalt mure kuivana, kuid seda saab samas ka kiirelt pehmeks leotada, kui sinu lemmik eelistab niiskemat toitu.
 • SUURUS Krõbinad on just nii suured ja sellise kujuga, mis sobivad vastavale vanuserühmale ja looma kasvule.
 • MAITSE Krõbinad on kaetud maitsva glasuuriga, millele ei ole lisatud soola ega suhkrut.
 • AINULT LOODUSLIKUD LISANDID Iga retsept on segu vajalikest toitainetest ja looduslikest lisaainetest. Kõik koostisained toetavad looma terviseseisundit, elujõudu ja sinu lemmiku üldist heaolu.
 • LOODUSLIKUD SÄILITUSAINED Iga Arden Grange toode on säilitatud looduslike säilitusainete abil:  looduslike tokoferoolide – E-vitamiinide ja rosmariiniekstrakti abil.
 • JÕHVIKAEKSTRAKT Jõhvikas on põie- ja neerupõletike vastu tõhus relv. Jõhvika põletikuvastased omadused on teaduslikult kinnitatud. Jõhvika toime seisneb uriini happelisemaks muutmises: antibakteriaalne hipuurhape ja teised ained takistavad kolibakterite elutsemist organismis.
 • NUKLEOTIIDID Nukleotiidid on vajalikud ainevahetuseks ja on kasulikud nii seedimise kui ka immuunsüsteemi tugevdamiseks.
 • PREBIOOTIKUMID FOS ja MOS Probiootikumid (MOS) aitavad ära hoida seedimisprobleeme ja kõhulahtisust, tugevdavad immuunsust ja aitavad vitamiinidel-mineraalidel paremini imenduda. Prebiootikumid (FOS) soodustavad aga probiootiliste mikroobide (heade bakterite) elutegevust.
 • YUKKA EKSTRAKT Yucca on looduslik antioksüdant, mis vähendab ka looma väljeheite lõhna tugevust.
 • LOODUSLIKUD OKSÜDANDID Eriline segu vitamiine, mineraale ja taimi, mis kaitsevad organismi vabade radikaalide eest. Looduslikud antioksüdandid võivad olla abiks ka hammaste tervise tagamisel.
 • KALTSIUM, FOSFOR JA C-VITAMIIN Need vajalikud vitamiinid ja mineraalid soodustavad õiges koguses antuna kutsika normaalset kasvamist ja toetavad liigeste tervist igas vanuses koertel.
 • GLÜKOSAMIIN, KONDROITIIN ja MSM Glükoosamiin, kondroitiin ja MSM on vajalikud liigeste jaoks. Glükoosamiin ja kondroitiin on olulised koostisosad liigeskõhre struktuuris. MSM on orgaaniline väävliühend, mis osaleb kollageeni tootmises ning kõhrkoe moodustumises.
 • OMEGA 3 ja 6 RASVHAPPED Oomega-6 ja Oomega-3 rasvhapped on saadud kõrge kvaliteediga lõheõlist ning õiges koguses on need rasvhapped vajalikud südame, ainevahetuse, naha ja immuunsüsteemi jaoks.
 • L-KARNITIIN kiirendab rasvade põletamist.

Vaata ka Arden Grange enda veebileheleKliki siia!

Pane tähele!

Kuna Arden Grange on vastutustundlik ja eetiline ettevõtte, siis palub ta suhtuda toidulisandite soovitustesse siiski ettevaatusega. Kuigi Ardeni toodetes kasutatud lisaained on turvalised ja looduslikud tuletavad Arden Grange ja Koertekeskus meelde, et need ei asenda ühelgi juhul haige koera vajadust veterinaarse ravi järele. Kui sinu koeral on tervisprobleeme, siis pea kindlasti nõu oma veterinaariga.

Vali oma koerale sobiv toit või maius!