fbpx

UUDIS! Leo & Wolf toortoit kassidele ja koertele

Leo & Wolf on uudne kaubamärk, mille retseptid on välja töötatud Nutriment Ltd poolt. Toiduvalmistamiseks põnev ja kõrge toiteväärtusega portfell sisaldab viite erinevat valikut külmutatud lihapalle, mis sisaldavad esmaklassilisi tooraineid.

Nutrimentis, ollakse pühendunud bioloogiliselt sobiva toortoidu (BARF) põhimõtetele ja spetsiaalselt koostatud retseptidele, et edendada teie lemmikloomade ideaalset tervist ja õnne. Leo & Wolfi toortoidu valik muudab toortoidu veelgi praktilisemaks, võimaldades rohkematel koeraomanikel oma koeri toortoiduga mugavalt toita. Nagu kõigi Nutriment toortoiduainete puhul, kasutatakse Leo & Wolfi retseptides ainult kõrgeima kvaliteediga liha, kala ja köögivilju. Meie koerte toitumisspetsialistide meeskonna poolt hoolikalt valitud kõik koostisosad on bioloogiliselt sobivad, kergesti seeditavad ega sisalda lisaaineid, säilitusaineid, teravilju ega täiteaineid.

Sortimendis on 5 erinevat toodet: veiseliha ja köögiviljade lihapallid, veiseliha lihapallid,  kana, veiseliha, lõhe ja köögiviljade lihapallid,  küpsed lihapallid ja magu, lõhe ja köögiviljade lihapallid. Üksikult külmutatud Leo & Wolf lihapalle saab sulatada vastavalt soovitud portsjonisuurusele (iga lihapall on 10 g). Sulades säilitavad lihapallid oma esialgse struktuuri niiskust kaotamata, mis annab koertele uue põneva söömiskogemuse.

Nagu inimestegi puhul, on tervislik, tasakaalustatud ja toitev toitumine üks olulisemaid tegureid, mis aitavad kaasa meie lemmikloomade heaolule ja elujõule. Lihapallide sari Leo & Wolf sobib igas vanuses ja suuruses koertele (mõned tooted sobivad ka kassidele) ning pakuvad olulist toitu, mida lemmikloomad vajavad täisväärtusliku, aktiivse ja õnneliku elu elamiseks.

Miks valida Leo & Wolf?

Ainulaadne tekstuur ja söömiselamus

Mitmekesisuse lisamine oma lemmiklooma toitumisse on oluline nii tema füüsilise kui ka vaimse tervise toetamiseks. See võib hõlmata erinevate koostisosade, maitsete, tekstuuride ja kogemuste söötmist. Leo & Wolf lihapalle hoitakse mugavuse huvides külmutatud, kuid pärast sulatamist säilitavad nad oma esialgse vormi ja kuju, kaotamata niiskust, maitset, tekstuuri ega ka toiteväärtust.

Lihtne säilitada ja kasutada

Mõistame, et tüüpilise toortoidu säilitamine ja käitlemine ei pruugi mõne lemmikloomaomaniku jaoks paista ahvatlev ega otstarbekas. Leo & Wolfi lihapallid külmutatakse eraldi, nii et neid saab hoida sügavkülmas (kuni 12 kuud) ja lihtsalt iga päev vastavalt vajadusele välja võtta sulatamiseks ja söötmiseks. Kõik kasutatud koostisosad on värsked ja toored ning kõik Leo & Wolfi retseptid tagavad, et lihapallid külmutatakse kohe, et säilitada kõik olulised toitained, millega toorained on pakitud.

Hoolikalt valitud, kvaliteetsed toorained

Nutriment on kogu südamest pühendunud kasutama oma retseptides esmaklassilisi ja kvaliteetseid koostisosi. Valides hoolikalt ainult toitaineid, bioloogiliselt sobivaid ja looduslikke koostisosi, tagame, et iga meie toodetud toortoit on täis olulisi toitaineid, mis säilitavad teie lemmiklooma energia kogu päeva vältel ning on suurepärase maitsega ja nauditavad. Valmistamisel kasutatakse ainult looduslikku toorest liha, kala, linnuliha, köögivilju ja rupskeid, et kõikidel meie toodetel oleks säilinud kvaliteetne valkude, vitamiinide ja asendamatute rasvainete osakaal, et teie lemmikloom saaks igast toidukorrast parimat.

Kasu tervisele

Optimaalne toitumine on tervise jaoks hädavajalik. Kahjuks on mõnes madala kvaliteediga töödeldud koeratoidus tavaline leida kunstlikke lisaaineid, kemikaale, maitseaineid, värve ja täiteaineid, mis võivad teie lemmikloomadele potentsiaalselt kahjulikud olla. Nutrimentis on meil kompromissitu lähenemine loomade toitumisele. Mõistame laialdaselt koerte toitumisvajadusi ja tagame, et meie retseptid oleksid vastavalt sõnastatud.

LEO & WOLF toortoidud saadaval meie Kadaka tee 5 kaupluses.

KOERTEKESKUSE KAUPLUSEST LEIAD:

Tripe, Salmon & Vegetables

LEO & WOLF  Veisemao, lõhe & köögivilja pallid 1kg

Teraviljavaba – ei sisalda teravilja ja gluteiini.

Koostis: veisemagu (63%), lõhe (20%), veise süda (10%), köögiviljasegu (5%) (lillkapsas, spargelkapsas, hiina kapsas,  salat, porgand, kurk, merevetikad), taimsed kiudained (2%)

Söödalisandid: Vitamiin D3 288 IU, vitamiin E 31 mg, kaltsium 883 mg, koliin 543 mg, raud 30 mg, magneesium 306 mg, vask 2,1 mg, seleen 0,045 mg, mangaan 3,5 mg, tsink 39,5 mg. Analüütiline koostis: toorniiskus 72,2%, toorproteiin 12,6%, toorrasv 13,5 %,  toorkiud 2 %, toortuhk 1,4 %, kaltsium 0,33 %, fosfor 0,18 %, tauriin 652 mg/kg.

Täissööt koertele, Säilitus: – 18°C.
Tootja:  Eläinruokatehdas Lemmikki Oy, FIP3-039/761/2004
Parim enne: vt pakendilt

 

 

Beef & Vegetables

LEO & WOLF Veiseliha & köögivilja pallid 1kg

Teraviljavaba – ei sisalda teravilja ja gluteiini.

Koostis: Veiseliha (73%), veise süda (15%), veisemaks (5%), köögiviljasegu (5%)(lillkapsas, spargelkapsas, hiina kapsas,  salat, porgand, kurk, merevetikad), taimsed kiudained (2%) Söödalisandid: Vitamiin D3 345 IU, vitamiin E 37,2 mg, kaltsium 3000 mg, koliin 651 mg, raud 36 mg, magneesium 367 mg, vask 2,5 mg, seleen 0,054 mg, mangaan 4,2 mg, tsink 47,4 mg. Analüütiline koostis: toorniiskus 66,2%, toorproteiin 17,1%, toorrasv 15,4 %, toorkiud 2 %, toortuhk 1,1 %, kaltsium 0,33 %, fosfor 0,15 %, tauriin 673 mg/kg.

Täissööt koertele, Säilitus: – 18°C.
Tootja:  Eläinruokatehdas Lemmikki Oy, FIP3-039/761/2004
Parim enne: vt pakendilt

 

 

Chicken, Beef, Salmon & Vegetables 

LEO & WOLF  Kana, veiseliha, lõhe & köögivilja pallid 1kg

Teraviljavaba – ei sisalda teravilja ja gluteiini.

Koostis: Kanaliha ja kondid (33%), veisemagu (25%), lõhe (25%), veise süda (5%), kanamaks (5%), köögiviljasegu (5%) (lillkapsas, spargelkapsas, hiina kapsas, salat, porgand, kurk, merevetikad), taimsed kiudained (2%).

Söödalisandid: Vitamiin D3 288 IU, vitamiin E 31 mg, kaltsium 883 mg, koliin 543 mg, raud 30 mg, magneesium 306 mg, vask 2,1 mg, seleen 0,045 mg, mangaan 3,5 mg, tsink 39,5 mg. Analüütiline koostis: toorniiskus 69,5%, toorproteiin 14,8%, toorrasv 14,4 %,  toorkiud 2 %, toortuhk 2,5 %, kaltsium 0,55 %, fosfor 0,3 %, tauriin 697 mg/kg.

Täissööt koertele, Säilitus: – 18°C.
Tootja:  Eläinruokatehdas Lemmikki Oy, FIP3-039/761/2004
 Parim enne: vt pakendilt