Et koer sul kodukontoris tööd laseks teha :)

Tuhanded koeraomanikud teevad eriolukorra tõttu tööd kodus. Koerad on kindlasti õnnelikud, et omanik terve päeva kodus püsib, aga… Kindlasti pole koer rahul sellega, et me suure osa päevast arvuti taga veedame. 
 

Siin tulevadki appi kõiksugused nutikad koertemänguasjad. Näiteks võid kogu koera hommikuse toiduannuse anda talle mõnest maiusemänguasjast. Ja ise siis samal ajal rahulikult tööd teha.

Maiusemänguasjast toidu kättesaamine äratab koera loomuliku saagiinstinkti ning pakub talle ka pikaks ajaks tegevust. Ning väsitab ka. 
 
Maiusemänguasjadesse saab peita krõbuskeid, pastasid ja isegi liha. Lihtsalt vali õige mänguasi. 
Pehmema toidu puhul, nt pastad, märgtoit, pane toiduga täidetud mänguasi varem sügavkülma. Nii jäävad su põrandad puhtaks ning koeral kulub külmunud toidu kättesaamiseks oluliselt kauem aega. 
 
Koertekeskuses on palju erinevaid mänguasju ja usume, et leiad nende seast just oma koerale sobiva. Soovitame nutikate ja energiliste koerte puhul muretseda endale mitu erinevat maiusemänguasja ja neid siis erineval ajal koerale anda. Nii püsib koera huvi mänguasjade vastu kauem üleval.