Koertekeskuse avaldus seoses COVID-19 ohuga

Head sõbrad!

Kinnitame, et Koertekeskus teeb kõik endast oleneva, et tagada praeguses COVID-19 pandeemia ohuolukorras teie ohutuse. Järgime kõiki terviseameti juhendeid. Puhastame ja desinfitseerime Sipelga tn kaupluses olevaid pindu ja ruume põhjalikumalt ning sagedamini ja oleme kehtestanud ka rangemad nõuded kaupluse töötajate hügieenile. Sh ei ole meie koeraomanikest müüjad sel kevadel reisidel käinud.

Kasutame ruumide puhastamiseks tugeva ja laia toimega virutsiidsest desinfektsioonivahendit VIRKON S. Sama vahendit kasutavad kõik tunnustatud loomakliinikud. Lisaks puhastame kaardimakse terminali ja ukse käepidemeid pärast iga ostja külastust laia antimikroobse toimega käte ja naha desinfektandiga Remisept S.

Loodame, et ka teie kasutate ohutusmeetmeid ja järgite terviseameti juhendeid iseenda ja teiste kaitsmiseks. Kui te ei tunne end hästi või pelgate võimalikku nakatumist meie kauplust külastades, siis tehke ost meie e-poest (koertekeskus.ee). E-poest ostmine on alati ohutu, sest koroonaviirus ei nakku kaupadega.

Loodame samas, et maailm ja Eesti saab viirusest varsti jagu ja elu läheb vana rada pidi edasi.

Kõike head soovides,

Agle Oissar,

Koertekeskuse omanik