Uus groomer ANNA MALSUB pakub näituse-eelset karvahooldust!

Meil on hea teada anda, et nüüd saavad ka näitusele minevad koera meie juures end lille lüüa. Näitusegroomingut teeb groomer Anna Malsub. Anna kohta saad rohkem teada SIIN (klikka ja loe lisa!).

Anna juurde tasub tulla just neil koeraomanikel, kes käivad näitustel ning kel on kodus suurekasvulised tiheda aluskarvaga koerad.

Muutunud on ka meie groomingu hinnakiri, kuna on lisandunud täishoolduse ehk siis Grooming 4 teenused. Hinnakirja saad uurida siin. Tavalise groomingu hinnad ei ole muutunud ja sõltuvad endiselt sellest, kui palju aega koera pesemiseks, kammimiseks ja pügamiseks kulub.

Endine on seegi, et pimedate juhtkoerad saavad kõikidelt Koertekeskuse teenustelt alati 10% soodustust.

Mida Grooming 4 endast kujutab?

Tegu on täishooldusega, mis sisaldab endas pesemist, kuivatamist, tavalõikust (käär- ja masinlõikus) ning vajadusel küünte lõikamist ja kõrvapuhastust. Täishoolduse hinnad sõltuvad koera suurusest ja tõust, millises seisukorras kasukas on ning kas koer vajab näituseks ettevalmistust. Hinnad on antud kogu teenuse kohta, s.t kui sul on nt husky ja tema karvahoolduseks kulub 2 tundi, siis on selle 2-tunni hind kokku 65 eurot. Kui soovid koera ettevalmistust näituseks või on koera kasukas palju pulstunud karvapusasid, siis lisandub alghinnale vastava protseduuri hind.