Loomapäästegrupp ja Täpi kutsuvad külla!

Selle nädala lõpus saab oma silmaga näha, mis asi see Loomapäästegrupp on ning oma käega katsuda neid inimesi, kes loomade päästmisega tegelevad. 5. oktoobril on Loomapäästegrupp eesotsas Heiki Valneriga aianduskeskuses Hortes. NB! Loomapäästegrupil on alates 4. oktoobrist ka uus hädaabi telefoninumber – 1414.

Valneri sõnul on kohal ka kümnete tuhandete kaasaelajate ja abistajate südamed võitnud Täpi, Champs Kolmjalg ja Karksi-Nuia kiisu. Sõle loomakliinik võtab kaasa Loomapäästegrupi viimase siilist kunde, kes samuti masinaga rammu proovis, aga arstide poolt ellu äratati. Sellel Loomapäästegrupi päeval saab osta (ja seeläbi loomapääste tegevust toetada) soodushinnaga unikaalseid gängi särke ja tasse. Sõle kliinik korraldab ka heategevusliku loterii, mille tulud annetatakse Loomapäästegrupile.

Lisainfot leiad Facebookis.

UUS ERAKORRALISE ABI TELEFONINUMBER:

Lisaks tasub teada, et  Loomapäästegrupi telefoninumbrid muutuvad alates 4. oktoobrist. Uued numbrid on:

  • Erakorralise abi ja nõuandeliin – 1414

Telefoniannetused:

  • 9001313 (5 €)
  • 900 1414 (10 €)

Loomapäästegrupiga saab ühendust ka

Kuna hädaabiliini töö on seotud loomakliinikute lahtiolekuaegadega, siis vastavad loomapäästjad telefonile 1414 argipäevadel kell 10.00 – 18.00, nädalavahetustel ja riigipühadel  12.00 – 20.00.

Heiki Valner rõhutab, et nad püüavad vastata ka muul ajal, kui mõni loom tõsiselt hädas on: „See ei tähenda seda, et väljaspool tööaega ei tasuks helistada proovida – üritame vastata kui vähekenegi võimalik ja anname parima, et nii abivajav loom kui teie hätta ei jääks.“