UUS! Äge ja vajalik QR-koodiga lemmikuleidja Spotted!

Koertekeskusel on rõõm teada anda, et meil on nüüd müügis ka üks lihtne abivahend – ripats Spotted! (Märgatud!), mis aitab nii lemmiku omanikku kui ka lemmiku leidjat. Spotted!-ripats lubab sul oma jooksu pannud lemmiku, olgu siis koera või kassi, kiiresti üles leida ning mis peamine – sinu lemmiku leidjal sinuga ühendust saada.

Ripatsi ja selle rakenduse tööpõhimõte on lihtne: koera või kassi leidja peab skaneerima mobiiliga ripatsi QR-koodi ehk ruutkoodi (Quick Response Code), mis sisaldab lemmiklooma omaniku kontakte. Kui looma leidja skaneerib ruutkoodi, siis saab omanik kohe oma telefoni teate lemmiku asukohast ja näeb seda ka kaardilt. Looma leidja saab ka helistada omanikule ja nii saabki jooksu läinud koer või kass koju. Lihtne ja kiire viis oma lemmiku leidmiseks ning leitud koera või kassi koju aitamiseks!

Mis on eriti hea, et Spotted! lemmikuleidja ei vaja kiibilugejat (mida nagunii inimestel olemas ei ole) ning leidja saab omaniku kontakti oma nutitelefonist (mis on nagunii igaühel meist alati kaasas) tänu QR-koodi skaneerimisele.

Tõsi, hetkel ei ole neid Spotted!-lemmikuleidjaid Eestis veel kuigi palju ja kaotsi läinud koera leidjad pole ka selle rakenduse võimalustega tuttavad. Siin saavad Koertekeskuse sõbrad aga abiks olla lemmikuleidja kohta infot jagades. Nii et palume lahkelt Spotted! infot jagada.

Rohkem infot Spotted! Märgatud! lemmikuleidja kohta saad lugeda toote juurest. Iga tootega on kaasas ka eestikeelne juhend (rakendus ise on inglisekeelne), lisaks saab juhendit lugeda ka toote juures.

Kuna Koertekeskuse jaoks on tegu uue tootega, siis oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest nii kasutajatelt kui ka leidjatelt. Muidugi, eelkõige loodame, et koerad-kassid püsivad kodus, kuid õnnetusi juhtub ja siis on oluline, et lemmikloom kiiresti ja turvaliselt koju tagasi saaks.