UUS TOODE! Koerapildiga kaustik, mille müügist läheb 10 senti heategevuseks!

Koertekeskuses on nüüd müügil ka igale koolilapsele ja tudengile vajalikud kaustikud. Koertekeskus ei ole siiski oma profiili muutnud – me oleme endiselt Koertekeskus ja müüme lemmikloomadele vajalikku kaupa. Aga, me toetame iga algatust, millega aidatakse kasvõi pisut kodu otsivate ja abi vajavate loomade eluolu paremaks tegemist. Ja kuna nende kaustikute müügist läheb 10 senti Eesti varjupaikades olevatele loomadele vajaliku toidu ostmiseks, siis otsustasimegi sellele heategevusele oma õla alla panna.

Kaustikute tootja ja edasimüüja BDP Eesti OÜ esindaja Heiki Palmi sõnul loodavad nad kaustikute müügiga kokku koguda 800 eurot ja osta siis kokkuleppel Josera lemmikloomatoidu tootjaga selle eest palju toitu. „Ostame toidu välja peale koolikampaaniate lõppu septembri teises pooles ning anname siis enim abi vajavatele varjupaikadele,“ kinnitab Heiki ja selgitab, miks nad sellise kampaania üldse käivitasid. „Kuna neid kaustikuid kasutavad põhiliselt teismelised ja veidi vanemad, siis neil peaks või õigemini võiks hakkama tekkida vastutustunne,“ märgib Heki ja loodab, et ehk aitavad need kaustikud, mille tagakaanel on sõnum: „Sinul, hea loomasõber, on võimalus pakkuda kodutule peavarju ning kaitset ja teha nii, et hüljatul oleks taas oma pesake.“ vähemalt mõne looma päris koju. „Kaustikute tiraaž on 8000 tk, mis tähendab, et meie sõnum jõuab vähemalt 8000 inimeseni, lisaks siis kõik need, kes vihiku poes kätte võtavad ja sealolevat sõnumit loevad!,“ märgib Heiki.

Nii et sinagi saad aidata! Pealegi – need kaustikud on tänu oma piltidele vahvad ja ilusad ning need kuluvad ära kõigile, kes pastakat ja pliiatsit käes hoida suudavad ning kasutada mõistavad. 😊NB! Lisaks kaustikutele, millest läheb 10 senti heategevuseks on meil müügis ka teisi vahvate loomapiltidega vihikuid ja kaustikuid. Klikka ja uuri ka neid – eksootilised koerad ja eksootilised kassid!