FB trikimängu võitja on Maia Konikova koos koer Unnaga

Meie trikimängu võtja on Maia Konikova, kes sai kokku 78 laiki. Maia juht- ja abikoer Uñna teeb kõike, mida vaja, kuna on koolitatud abikoer. Samas on see tark loom iseseisvalt vajalikke asju õppinud ehk siis leiutanud ise uusi trikke (koeratrikk pole ju muud, kui inimese seatud ülesande selgeks õppimine ja täitmine). Meie peaauhind – Krista Laaneti trikiraamat „43 trikki koertele“ läheb seega Maiale ning lisaks saab tema tark koer Unna kingiks ka 2 pakki Arden Grange Crunchy Bites koeraküpsiseid.

Maiast sai vaid ühe laigi vähem (77 laiki) teinegi abikoera omanik – Jakob Jõgisuu koos koeraga Life. Auhinnaks saab 6 Arden Grange Sensitive kalakonservi.

17-ne laigiga tuli kolmandale kohale Mai-Liis Paap ja Meeri, kellele kingime 3 Arden Grange Sensitive kalakonservi.

12 laiki saanud Gerda Mändsalu, Kertlin Kallasmaa ja Geir-Melany Andrejev saavad kingiks paki Arden Grange Crunchy Bites koeraküpsiseid.

Võitjatega võetakse FB-sõnumites ühendust (võib ka ise meile kirjutada) ning lepitakse kokku, kuidas auhinnad kätte toimetatakse.

Koertekeskus tänab kõiki, kes meie trikimängust osa võtsid ja osavõtjatel võita aitasid (läikisid). Uus mäng ja uued auhinnad on peagi tulekul!