Oleme oma kaubaga väljas laupäeval Laagris ja pühapäeval Keilas

Laupäeval oleme oma koerakaubaga kohal Eesti Kennelliidu Noortekogu heategevuslikul kõikide koerte näitusel Laagris, Jõekääru pargis. Pühapäeval oleme aga Keilas, IPSONI platsil – Eesti esimesel ametlikul rallikuulekuse ehk Ralli-KK eksamil. Tule sina ka!

Heategevuslik kõikide koerte näitus on mitteametlik koertenäitus, millest võivad osa võtta igas vanuses ja suuruses koerad olenemata tõust või päritolust. 18. mail toimuval näitusel näitavad oma ilu ka varjupaiga koerad! Lisaks toimub ka väike agility ja trikivõistlus. Näituse korraldajaks on Kennelliidu Noortekogu.  Näitus korraldatakse noorte agility-harrastajate toetuseks. Näituse kasum läheb täies ulatuses kümne Eesti noore toetuseks, et nad saaksid osaleda 12.-14. juulil toimuval European Open Juniors Agility võistlusel Šveitsis, Kreutzlingeris. Eesti Kennelliidu Noortekogu tasub nende noorte registreerimistasud ise, Võistlusdressid ja sõidukulud võistlusele tuleb noorte peredel endal kanda ning just nende kulude katmiseks see mitteametlik näitus korraldataksegi. NB! Koertekeskus toetab seda näitust auhindadega! Laagri Jõekääru pargi asukoha leiad SIIT.

Rallikuulekuse eksam

Pühapäeval oleme aga Keilas – Eesti esimesel ametlikul rallikuulekuse ehk Ralli-KK eksamil. Eksamiklasside RK-1 (klass 1) ja RKV (veteranide klass) on end registreerunud 30 osalejat, seega tõotab tulla väga põnev ja lõbus eksamipäev. Kohtunikuks Heli Kelhälä (Soome), peakorraldajaks Marian Puusepp. Rallikuulekuse eksam toimub Keilas, koerteklubi IPSON treeningplatsil. (Vaata asukohta SIIN)

Mis see rallikuulekus on? 

Rallikuulekus  ühendab elemente kuulekusest, agilityst ja koeratantsust. Selle ala juures on kõige tähtsam koerajuhi ja tema koera omavaheline lõbus koostöö. See koeraspordiala on jõukohane kõikidele ja selle harrastuse eesmärk on koolitada koer, kes käitub kenasti nii kodus, avalikes kohtades kui ka teiste koerte juuresolekul.