Saimegi uue veebiga valmis

Head Koertekeskuse sõbrad, nagu näete oleme oma e-poodi uuendanud. Vaatamata mõningasele segadusele, mida meie ulakad koerad vanalt uuele üleminekul korraldasid sai uus veeb siiski valmis. Loodetavasti on meie uus e-pood mugavam kasutada ja sa leiad vajaminevad tooted kiiremini üles. Kui sul tekib siiski ostu sooritamisel mingeid tõrkeid, siis ole nii hea ja kirjuta meile info@koertekeskus.ee. Sinu arvamus on meile tähtis ja püüame anda endast kõik, et sa meie e-poes alati rahule jääksid ja saaksid just siit osta oma koerale vajaliku toote – mugavalt ja kiirelt.

Mis meie e-poes uut on? Esiteks on uudiskirjaga liitumine mugavam. Teiseks näed meie blogipostitusi ja nõuandeid kohe avalehel. Lisaks näed, millised meie tooted on koeraomanike seas kõige popimad.  Ning õige pea uueneb ka meie püsikliendi programm ning käivitumas on ka kasvatajaprogramm. Esimesed koostööd kasvatajatega on olnud eduakad ja nägime, et kasvatajad vajavad seda. Püsiklientidest kasvatajad saavad esiteks soodustust Arden Grange koeratoidult ning neil on võimalik meie lehel ka oma uusi pesakondi tasuta reklaamida. Seoses kasvatajatega ongi meil nüüd tootevalikus ka Arden Grange WEANING/PUPPY. kuivtoit ja ka 15 kg kasvatajapakk. See Arden Grange koeratoit on mõeldud eelkõige kutsikate esimeseks tahteks toiduks ning ka tiine või kutsikaid toitva emase koera toiduks.

Kasvataja- ja ka tulevasest koerakoolitaja programmist anname teada õige pea. Uusi ja põnevaid ning sulle kui koeraomanikule vajalikke uuendusi on veelgi tulemas. Hoia meil silm peal!

Agle Oissar