Urve Lageda kutsikaraamat taas müügis

Koertekeskus soovitab – Urve Lageda „Kutsika kasvatamise tarkusi“ on raamat, mis peaks kodus olema igal koeraomanikul! Koertekeskuse tiim leiab, et Urve kutsikaraamatut peaks lugema igaüks, kel plaanis tuua kutsikas koju.

Koertekeskuse tiim leiab, et Urve kutsikaraamatut peaks lugema igaüks, kel plaanis tuua kutsikas koju. Raamatus olevad nõuanded on kirjutatud lihtsas eesti keeles ja on nii praktilised, et neid tasub lugeda ka kogenud koeraomanikul. Urve kutsikaraamat on mõnus lugemine ka neile, kel koera küll kodus pole, kuid kel on koerad südames. Urve Lageda kutsikaraamat on Koertekeskuse arvates ka üks mõnus ja soe raamat, mida ikka ja jälle kätte võtta.

Kutsikaraamat põhineb tõsielulistel küsimustel, mida algajad koerapidajad aastate jooksul Urvele esitanud on. Raamatust leiab kutsika kehalist ja vaimset arengut, tervist, kohtlemist ja algkoolitust puudutavaid praktilisi ja selgeid lihtsaid soovitusi koos näidetega elust, mida vürtsitavad lõbusad ja südamlikud illustratsioonid. Nõuannetes rõhutatakse eelkõige suurekasvulist tõugu koera üleskasvatamisega kaasnevat vastutust, kuid raamatut võivad julgesti lugeda ka väiksemate koerte omanikud ning needki, kes alles unistavad koera võtmisest. Eriti soovitaks just lastega koos lugemiseks, kui lapsed koera lunivad.

Urve Lageda on ligi neljakümne aastase kogemusega koerakasvataja ja -koolitaja, hariduselt psühholoog, kes on koolitanud professionaalsel tasemel nii narko-, lõhkeaine-, pääste- kui jäljekoeri ning kelle teeneid töökoerte väljaõpetamisel on tunnustatud Eesti Punase Risti IV klassi teenetemärgiga, piirivalve teeneteristiga ja Päästeteenistuse Medaliga. Tema käe all eriväljaõppe saanud koeri on missioonidel osalemise eest autasustatud Päästeameti missioonimedalitega. Urve Lageda on Eesti Kennelliidu Suure Kuldmärgi kavaler ja Tartu Saksa Lambakoerte Klubi URAN auliige. Oma kennelis Estrellest on ta üles kasvatanud märkimisväärse arvu kutsikapesakondi, neist enamuses saksa lambakoeri. Ta on aktiivne koerasportlane, kes on oma koertega positiivse tulemuse teinud nii FCI kui WUSV IPO maailmameistrivõistlustel ning kes on ka ise mitmekordne Eesti meister koerte kuulekusaladel.

Väike näide ka raamatut lugenud inimeste arvamustest

Kogenud saksa lambakoerte kasvataja Meeli on pärast käsikirjaga tutvumist kirjutanud:

„Üks väga asjalik ja vajalik raamat! Kui enamasti kipuvad koeraraamatud olema stiilis „kõigest midagi ja üsna ümmarguselt“, siis siin on konkreetsetele küsimustele konkreetsed vastused. Ja küsimused on täpselt need, mis algajal kutsikaomanikul tekivad. Ma oleksin suurima heameelega selle raamatu oma kutsikaomanikele pihku pistnud! Ja ma ei häbene tunnistada, et minagi sain siit mõne hea nipi, nii et sobib lugemiseks ka vilunud koerapidajale. Kutsikat ju igal aastal ei võta ja mõned lihtsad tõed kipuvad aja möödudes ununema. Selle raamatu abil saab kõik kenasti meelde tuletada pluss hulk uusi teadmisi. Soovitan soojalt!“

Inglise buldogi kutsika värske omanik Kaisa on arvanud nii:

„Raamatut lugedes tekkis tunne, et kus see küll varem oli, inglase Ruby koju saabumist oleks saanud korraldada palju parema ettevalmistusega ja mõnedki mured oleks saanud lihtsamalt ning kasvatajat vähem tüüdates lahendatud. Õnneks on siin palju häid soovitusi, mida saab rakendada ka pärast kutsika saabumist ja juba vanema koeraga. Tasub kindlasti läbi lugeda ka need osad, mille puhul tundub, et need mind ei puuduta. Näiteks korterikoera omanikuna leidsin huvitavat ja kasulikku ka teemadest, kus räägiti õuekoerast. Soovitan soojalt kõigile enne kutsika soetamist ja ka siis, kui pisike juba kodus olemas on!“

Urve Lageda “Kutsika kasvatamise tarkusi”

19.90 

Kutsikaraamat “Kutsika kasvatamise tarkusi“ põhineb tõsielulistel küsimustel, mida algajad koerapidajad aastate jooksul Urvele esitanud on. Raamatust leiab kutsika kehalist ja vaimset arengut, tervist, kohtlemist ja algkoolitust puudutavaid praktilisi ja selgeid lihtsaid soovitusi koos näidetega elust, mida vürtsitavad lõbusad ja südamlikud illustratsioonid. Nõuannetes rõhutatakse eelkõige suurekasvulist tõugu koera üleskasvatamisega kaasnevat vastutust, kuid raamatut võivad julgesti lugeda ka väiksemate koerte omanikud ning needki, kes alles unistavad koera võtmisest. Eriti soovitaks just lastega koos lugemiseks, kui lapsed koera lunivad!. Koertekeskus soovitab!

Loe edasi