Miks valida oma koerale Arden Grange koeratoit

Arden Grange- kompromissideta toitumine

Nii nagu inimestel mõjutab toit ka koerte enesetunnet ja Tervist. Hea toit aitab olla tervem ja tugevam, viletsa toidu tagajärjeks on aga väsimus ja immuunsüsteemi nõrgenemine. Arden Grange toidud sisaldavad aga kõike, mida üks koer vajab.  Arden Grange koerte- ja kasside toitude retseptid on koostatud juhtivate toitumisspetsialistide poolt ning aitavad sinu lemmikul olla energiline ja terve.

Arden Grange koera- ja kassitoidud on koostatud Lemmikloomatoidu Tootjate Assosatsiooni (Pet Food Manufacturers’ Association – PFMA) reeglite järgi. Kõik Arden Grange toidud on teraviljavabad ning nende tootmisel ei ole kasutatud veiseliha, sojat ega piimatooteid.  Ükski Arden Grange toit ei sisalda tehislikke värv-, maitse- ja sälitusaineid. Sälitamiseks on kasutatud ainult looduslikke tokoferoole – E-vitamiine ja rosmariiniekstrakti. Lisaks ei ole kasutatud ühtegi geneetiliselt muundatud toorainet ega sünteetilist menadiooni ehk vitameeri K3. 

Auhinnatud koera- ja kassitoit

 

Arden Grange Ltd asutajad on  Ardenburgi kenneli saksa lambakoerte kasvatajad Graham ja Wendy Stephens Sussexist. Nende eesmärk oli ja on siiani pühendumine kõikide kasside ja koerte tervisele ning heaolule. Seejuures järgib Arden Grange loomatoidu tootmise juures põhimõtet: “Ei ole testitud loomade peal“ (”Not Tested On Animals”).  Vastav logo on iga nende toote paki peal ka näha.

Koertekeskuses on hetkel peamiselt Arden Grange koeratoit, kuid nad toodavad ka kõrgelt hinnatud jaauhindu saanud kassitoitu. Arden Grange pälvis 2014. ja 2015. aastal Briti ajakirja Your Cat Magazine  (e.k: „Sinu kassi ajakiri“) aasta parima kassitoidu auhinna. 2013. aastal said Arden Grange kassitoit ka Briti lemmikloomatööstuse Aasta Toote auhinna.

Pikemalt saad Arden Grange kohta lugeda SIIN.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.