Koertekeskus vahetas omanikku

16.11.2018

Hea Koertekeskuse sõber,

Mina olen OÜ Euroteki ehk Koertekeskuse uus omanik. Minu eelkäija Heli Vaab andis teatepulga mulle edasi mõned nädalad tagasi. Ma püüan olla tema vääriline ning hoida ja arendada Koertekeskust edaspidigi nii, et sa saaksid meie kauplusest või e-poest kõik vajaliku, et su koer end hästi tunneks.

Sa ilmselt tunned mind varasemast – ma olen Koertekeskusega pikalt seotud olnud: olin selle loomise juures pea 8 aastat tagasi ja olin siin ka müüja.

Ma armastan koeri ja mu perel on kokku 6 koera: töö- ja näituseliini sakslased, saksa spits, kääbuspinšer ja malamuut. Ise olen veel koerakasvataja ja atesteeritud koerakoolitaja. Kogu mu pere on tihedalt seotud nii koera- kui ka ratsaspordiga.

Ma loodan, et minu taust ja kogemus koertega võimaldavad mul pakkuda sulle laialdast valikut koeratarvetest – kvaliteetset toitu, koera hooldus- ja heaoluvahendeid, igapäevaseid tarvikuid, nutikaid mänguasju  ning asjalikke koolitusvahendeid nii kodukoera kui ka sportkoera treenimiseks. Ma annan endast parima, et sa saaksid meie juurest kõik, mida sina ja su lemmik või lemmikud heaks ühiseks eluks vajate.

Mulle võib kirjutada, ma hoolin sinu arvamusest: kirjuta, kui sul on mure või rõõm – nii saan sinu toetusel Koertekeskuse veel paremaks muuta.

Parimate soovidega

Agle Oissar

E-post: agleoissar@gmail

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.